kontakt w sprawie koncertów:

niedzwieckik@wp.pl

+48 501 519 219

                         WRZE MU EGO

-Urodził się w 1979 roku w Częstochowie

-Gitarzysta, okazjonalnie autor i kompozytor piosenek, producent , często wokalista, rzadziej basista.

-Studiował w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi, studiów jednak nie ukończył

-ukończył Akademię Filmową w Warszawie

-Przez 10 lat (1998-2008) gitarzysta i drugi wokalista zespołu Habakuk, z którym nagrał kilka płyt oraz koncertował w kraju i zagranicą (m.in. słynne Glastonbury w UK), w latach 2009-2014 grał w zespole Bakshish,obecnie gra w BABYLON RAUS.

-od 2013 roku, wraz z Michałem Walczakiem i Pawłem Surmanem tworzy TAJ MAHALISA Trio, które towarzyszy Piotrowi Machalicy w jego recitalach

-występuje również sam w ramach projektu KRZYCHU NIEDŹWIECKI SAM GRA PIOSENKI. Wykonuje utwory (swoje i cudze) z tekstem prawdopodobnie istotnym.

-Grał również w zespołach: Ptaszyska, Mind Kampf (UK), Superpałka, Wyłączeni, DiM (Dusza  i Mercedes).

-Współtworzył kultowy klub muzyczny ZERO.

-Jest rockowym gitarzystą oraz wykonawcą tego gatunku.  Również śpiewa lub stara się. 

-Jest współkompozytorem i współautorem piosenki "Jestem jak motyl (Jest dobrze)", która to  gościła dwa tygodnie na pierwszym miejscu kultowej listy Trójki czyniąc tym samym z popularnego aktora, Andrzeja Grabowskiego wokalistę.

-Napisał piosenkę dla Hanny Banaszak("Może to sen").

-jest producentem muzycznym i autorem piosenek na dwóch solowych płytach aktora Andrzeja Grabowskiego

-Ma na koncie zorganizowanie i wyprodukowanie dwóch dużych wydarzeń muzycznych: koncertu Częstochowa Gra Muńka (z udziałem czołówki Polskiej Sceny Muzycznej) oraz koncertu "Jest Dobrze" dla TVP, który odbył się w 2008 roku podczas Festiwalu Gwiazd w Gdańsku. Koncert zwieńczony został płytą o tym samym tytule, która odniosła sukces (14 tys. sprzedanych egzemplarzy)

-Jest laureatem nagrody Marszałka Województwa Śląskiego dla młodych twórców w dziedzinie muzyki rozrywkowej   (2009r.) oraz nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy w dziedzinie kultury (2010r.).

-Przez 15 lat pobytu na scenie  współpracował z :

T.Love, Hanną Bielicką, Renatą Przemyk, Maćkiem Maleńczukiem, Krzysztofem Materną, Stanisławem Sojką, Kasią Kowalską, Kasią Cerekwicką, Markiem Jackowskim, Adamem Nowakiem, Tytusem, Hanną Banaszak, Piotrem Bukartykiem, Budyniem (Pogodno), Jackiem Bończykiem, Ziutem Gralakiem, Mateuszem Pospieszalskim, Marcinem Pospieszalskim, DJ.Haem'em, Piotrem Kędziorem Kędzierskim